Suprema.com.pl > Firma


FIRMA


O NAS

Nasza firma działa prężnie od 1998 roku, jako spółka z udziałem kapitału zagranicznego, przejmując jednocześnie kontynuacje Dackard Industries AB ze Szwecji, obecnie pod nazwa Rental Punkt-Suprema Sp. z o.o.

Od wielu lat zajmujemy się działalnością handlowo – usługową, mającą na celu sprzedaż oraz wynajem maszyn budowlanych i drogowych, a także kontenerów socjalno – biurowych systemu skandynawskiego i kontenerów magazynowych różnego gabarytu.


MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG

Jako firma mająca swoje początki w Szwecji, prowadzimy długotrwałą już współpracę z firmami budowlanymi Skandynawii o charakterze handlowym.

Długotrwały pobyt na rynku krajowym oraz europejskim pozwoliło nam uaktywnić się, także na rynku ogólnoświatowym. Dlatego też w ostatnich latach oprócz oczywiście sprzedaży produktów do naszych unijnych sąsiadów, większa część naszej sprzedaży powędrowała do krajów Bliskiego Wschodu z czego jesteśmy ogromnie dumni i mamy nadzieje na dalszy rozwój na polu międzynarodowym.OFERUJEMY

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz produktów, natomiast na indywidualne potrzeby co bardziej wymagających klientów przyjmujemy zamówienia na dane sprzęty.

Gwarantujemy także profesjonalny i autoryzowany serwis zakupionych u nas maszyn.

Rental Punkt Suprema Sp. z o.o. jest właścicielem marki Heatblur Simulations i marki Viggo Technic.